Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

2008 yılında temelleri atılan Perito Communication Systems yazılım sektöründe ürettiği sektörel çözümler doğrultusunda, telekomünikasyon sektöründe açığı görerek ar-ge bilgisini proje deneyimleri ile birleştirerek iletişimle ilintili CRM, ERP ve bulut çözümleri üretmeye başladı. Çağın gereksinimleri doğrultusunda bulut çözümleri üretmekte olan Perito Ekibi 2012 itibariyle Türkteleport Markası ile Türkteleport Contact Center, Türkteleport Cloud Callcenter çözümlerini üretmiştir.

 

2012 yılından bu yana geliştirmekte olduğu Perito Cloud PBX platformu 2013 yılında aktif sektörel pazarda testlerine başlamıştır. Perito Cloud PBX ile hali hazırda Eğitim kurumları, Sağlık kuruluşları, Kamu kuruluşları olmak üzere Türkiye’de her sektörde kullanılmakta ve geliştirilmeye devam etmektedir. Perito Cloud PBX Türkiye’deki ilk Multi-tenant(Çoklu kiracı) ünvanınaı almış bulut santral çözümüdür. Perito İletişim Sistemleri sektördeki bir çok hizmete ve yazılıma öncülük edip, Türkiye iletişim sektöründe yeni bir akımın başlamasına yardımcı olmuştur.

 

Perito Ar-Ge ekibi hali hazırda bulunan ürünleri üzerinde geliştirmeye yapmaya devam ederek, Türkiye şartlarının aynı zamanda dünya trendlerinin takipçisidir. Sektörel yazılımlar ve butik çözümler üretmekte olup, İş yazılımları ve iletişim sektörünü müşteri gözüyle görerek, otomasyon ergonomisindeki hedefi haline getirmiştir. 2015 yılı itibariyle kendi IP-Cetrex çözümünün geliştirmelerine başlayarak küçük, orta ve büyük işletmelerden sonra Endüstriyel pazarda da yerini almak istemektedir.

 

Perito İletişim ve Yazılım Sistemleri üretici ve geliştirici yüzünün yanı sıra, Telekomünikasyon sektöründe BTK(Bilgi Teknolojileri Kurumu) iznine tabi olarak santral ve pbx çözümlerinin tamamlayıcı unsuru olan Numara Tahsis, Numara Taşıma ve Göçebe Numara hizmetlerini vermektedir. Türkiye’nin bir çok köklü STH operatörü ile partnerliği bulunup, müşteri çözümleri doğrultusunda ilgili operatör ile projelerin verimliliğini sağlayıp çalışmaları sonuçlandırmaktadır.

 

Perito © 2015 / Tüm Hakları Saklıdır.