NEDEN İHTİYAÇ DUYARSINIZ


Bilişim dünyası, sayısız uygulama ve bilgisayar programları ile hizmetinizde. Basit bir metni düzenlemek ya da uluslararası standartlara uygun bir doktora tezi hazırlamak isterseniz veya 3 boyutlu animasyonlardan tutun da iş yerinizin önündeki “Park Yapılmaz” tabelasının tasarımına kadar, iş akış ve şirket içi hiyerarşi şemalarını hazırlamaktan, kaçırdığınız televizyon dizilerini otomatik kaydedecek bilgisayar programlarına, burada sayamayacağımız bir çok ihtiyacınızı karşılayacak her türlü yazılıma ulaşabiliyorsunuz. Bütün bunlar, insanlığın ortak ihtiyaçlarına seslenen çözümler. Peki ya sizin işletmenize özgü ihtiyaçlarınız? Her gün onlarca çalışanınızın tüm mesailerini yiyip bitiren rutinler?
Modern dünyanın sınır tanımayan yapılanması bir çok güzelliği ve fırsatı önümüze sunuyor ancak bürokrasi ve yerine getirilmesi gereken diğer zorunluluklar bizi gerçek yaratıcılığımızı ortaya koymaktan alıkoyabiliyor. İşte tam bu noktada Perito’un size bir teklifi var!

BİLGİSAYAR SADECE ARAÇ OLMAMALI

Farklı sektörlerde çalışan kimseler bir araya geldip de günlük iş yaşantılarına dair anılarını paylaşırken kimi zaman karşılarındakilerin kendilerini anlayamadıklarını görürler. Bu çok doğal bir durumdur, çünkü “o” sektörün kendi iç dinamikleri ve yapılanması gereği, bazı işlemler sürekli olarak tekrar edilmek zorunda kalır ya da o iş akışı gereği bazı karmaşık hesaplamalar yapılmalıdır. Piyasada nâm salmış paket programlar pek tabii bu iş akışlarında size yardımcı olabilir fakat bazı işlemleri sadece bir iki “sayıyı” ya da “ismi” değiştirerek tekrarlıyorsanız ya da bir sonuca ulaşmak için bir programdan aldığınız çıktıyı diğerine yapıştırıp orada işlem yapmak zorunda kalıyorsanız hemen bizi arayın.

SİZİN İHTİYAÇLARINIZ, SİZİN PROGRAMLARINIZLA ÇÖZÜLÜR

Perito, uzman analizci ve yazılımcı kadrosuyla, iş akışlarınızı analiz edip, bu süreçlerde “otomatiğe bağlanabilecek” tüm süreçleri kontrol eden ve onları sizin için halleden yazılımlar üretir. Bilgisayar yazılımları, insanoğlunun kolaylıkla hata yapabileceği; tekrarlanan işlemler, aritmetik ve cebir konularında üstün bir başarı sağladıkları gibi, bu işlemleri her hangi bir insandan katbekat hızlı ve ucuz bir biçimde halledebilirler.

TAMAMEN SİZE ÖZEL

Uluslararası yazılım firmalar her ne kadar hepimizin ihtiyacı olan işlemleri kotaracak yazılımlar üretmişlerse de sizin iş süreçlerinizin detaylarını ve ihtiyaçlarınızı bilemezler. Perito, tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza yönelik ve iş akışlarınızı defalarca hızlandıracak yazılımlar üretir. Eğer 2+2=4′den daha karmaşık herhangi bir işleminiz varsa hemen bizimle İletişim geçin ve bu süreçlerinizin nasıl hızlandığına beraber tanık olalım.
Perito kurulduğu günden bu yana, hızlı, elit, yaratıcı ve esnek çözümleriyle müşterilerinin memnuniyetini sağlamış ve her müşterisini bir iş ortağı olarak benimseyerek tüm iş süreçlerinde teknoloji desteği sağlamıştır.