Perito ile zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayarak ihtiyaç duyduğunuz çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Farklı sektörlere çözümler ürettiğimiz programlarımız ile iş yükünüzü azaltarak yönetim süreçlerinizi kolaylaştırın. İletişim, Telekominikasyon, Toplu SMS, Sektörel Yazılımlar, CRM, ERP, Mobil Uygulamalar ve çok daha fazla çözüm için Perito Arge ekibinden destek alabilirsiniz.

IP - Bulut Santral

Perito bulut santral sistemi, şirketinizde fiziksel sunucu ihtiyacı olmadan data center ortamında barındırılan bir sunucu üzerinden kullanabileceğiniz ip santral sistemidir. Perito Bulut santral sistemi, kurulum ücreti olmadan, taahhüt altına girmeden sınırsız lisansla müşterilerimize sunulmaktadır

Voip - Numara Tahsis

VOIP, “Voice Over Internet Protocol” açılımının kısaltılmış şeklidir, internet üzerinden sesli görüşme imkânını sunan bu teknoloji ile hem daha az maliyetli hem daha konforlu iletişim deneyimi sağlamış olursunuz. Numaralandırma hizmetini, BTK tarafından onaylanmış oparatörler aracılığı ile alabilir, kendinize yeni bir numara tahsis ettirebilirsiniz. Dilerseniz mevcut operatörünüzdeki sabit numaranızı STH operatörlerine taşıyabilirsiniz.

Perito Multitenant

Perito Multitenant sayesinde birden fazla müşteriye kendi ortamlarını hazırlayarak hizmet verebilir, daha az sistem kaynağı kullanarak daha fazla müşteriye doğru ritimle destek vermenizi sağlayarak, vermiş olduğunuz hizmetin kalitesini standart bir çizgide tutarsınız.

Çağrı Merkezi Yazılımları

Perito çağrı merkezi yazılımları, kompleks bir çağrı merkezi işlemini etkin bir şekilde gerçekleştirmeniz için gereken her şeyi temin etmek üzere tasarlanmıştır. Perito çağrı merkezi yazılımlarımız diğer yazılım sağlayıcıları arasında benzersizdir.

CRM Yazılımları

Perito CRM (Müşteri ilişkileri yönetimi) yazılımları ihtiyacınız olan tüm operasyonel eforu üstlenmek üzere kurulmuştur. Perito CRM uygulaması, şirketinizin ve operasyonunuzun tüm süreçlerine hizmet vermek amacıyla konusunda uzman yazılım ekibimiz tarafından kurgulanır ve sizin işleyişinize göre yönlendirilir.

SMS Hizmetleri

Geniş kitlelere hızlı, etkin ve daha az maliyetli bir şekilde ulaşmanın yolu Perito SMS hizmetleriyle mümkün. Herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan, kullanımı kolay bir arayüz üzerinden Perito SMS panellerini kullanabilir, gönderim yapabilir ve iletim raporlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Sektörel Yazılımlar

Perito, tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza yönelik ve iş akışlarınızı defalarca hızlandıracak yazılımlar üretir. Kurulduğumuz günden bu yana, hızlı, elit, yaratıcı ve esnek çözümlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak ve her müşterimizi bir iş ortağı olarak benimseyerek tüm iş süreçlerinde teknoloji ve yazılım desteği sağlıyoruz.

Mobil Uygulamalar

iOS, Android veya Windows üzerinde çalışan akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarlar için Flutter teknolojindeki uzmanlığımız ile kullanıcı deneyimi yüksek ve kusursuz ara yüz tasarımına sahip uygulamalar geliştiriyoruz. İşletmenizi, iş süreçlerinizi ve ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, tanıyor ve uygulama geliştirme hizmetlerimizi hedef ve beklentilerinize göre şekillendiriyoruz.

Finansal Yazılımlar

Kurumların değişen ihtiyaçları, regülasyonlar ve artan küresel rekabet doğrultusunda yenilikçi çözümler sunabilmeniz için sektörünüze özel finansal yazılımlar üretiyoruz. Yapay zekâ (AI), akıllı otomasyon ve gelişmiş veri analitiğinden yararlanarak, daha iyi kararlar almanızı ve finansal veriminizi arttırmanızı sağlayacak tam kapsamlı hizmet yazılımları sağlıyoruz.

ARAMA TALEP ET

Perito Sizi Arasın

Dilediğiniz yazılım veya uygulama projesi için, Sanal santral hizmetleri için talepte bulunabilirsiniz. Biz sizi hemen ararız

BİR UZMANLA KONUŞUN

Perito İle Tanışın

Bizimle İletişime geçerek projelerimiz, çalışmalarımız, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Mustafa Kemal Cad. No:120 Kat:1 Daire:2 Bornova/İZMİR

HAKKIMIZDA