Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, ilkelerimizden asla taviz vermeyen yapımız ve Dünya çapında yaptığımız çalışmalarla birçok platformda takdir edilen bir marka olmayı başardık.

Teknolojiyi yakından takip eden, teknolojik anlamda altyapımızı, profesyonel anlamda kendimizi sürekli geliştiren, bu birikimlerimizi müşterilerimize güncel olarak sunmayı hedefleyen, sektörümüzde fark yaratmayı, beklenti ve isteklere hızlı ve doğru biçimde cevap vermeyi, marka olma bilinciyle hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmeyi hedefliyoruz.

Ana faaliyet alanlarımız, CRM Uygulamaları, ERP Uygulamaları, Mobil Uygulama Geliştirme, Multitenant PBX, Cloud (Bulut) Santral Sistemleri, IP PBX Sistemler, VOIP Numara Tahsis ve Taşıma, SMS Hizmetleri, Şirketlere Özel kendi üretimimiz olan Yazılım Uygulama ve Geliştirmeleri ve Çağrı Merkezi kurulum, eğitim, danışmanlık ve uygulamalarıdır.

Building image showing the company

3 BASİT ADIM

Perito İş Akışı

İhtiyaç

Kurumlar hizmet almak istedikleri alan ile ilgili ihtiyaçlarını anlatarak, destek talep ederler.

Perito

İhtiyaçlar ve talepler doğrultusunda çalışmaya başlar ve kısa sürede son teknoloji ile üretimi tamamlarız.

Çözüm

Yaptığımız çalışma sonucunda kurumların isteklerinin de üzerinde sonuçlar veren ürünler ortaya çıkar.

Kişisel Verilerin Korunması

Size ait olan tüm datalara değer veriyoruz, bizimle çalışanlar kişisel ve şirket verilerinin korunduğundan eminler...

PERITO İLE ÇALIŞIN

Arge ve Telekomünikasyon Alanlarında İlk Tercih

Yazılım ve tasarım projeleri geliştirmek isteyen şirketlerden, üst seviye iletişim performansı bekleyen çağrı merkezlerine; bir çok firma Perito'yu tercih ediyor. Aldıkları hizmetten son derece memnun kalan müşterilerimiz bizimle birlikte yeni alanlarda yeni projelere girmeye devam ediyor...

0 Sektörel Proje
0 Hizmet Alan
0 Mutlu Kullanıcı
0 Profesyonel Mühendis

Misyonumuz

Ülkemizde ve faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde ki müşterilerimizin spesifik ihtiyaçları doğrultusunda en doğru çözümleri ve hizmetleri onlara sunmayı ve sürdürülebilir kaliteyi hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz müşteri odaklı yaklaşımla ve her bir müşteriye özel butik çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Perito olarak rekabetçi ortam içerisinde doğru ve dürüst çalışmayı ve en iyi teknolojik deneyimleri sunmayı kendimize ilke edinerek yolumuza devam ediyoruz

Değerlerimiz

Perito olarak müşterilerimizin tercih ettiği, tedarikçilerimizin güven duyduğu ve çalışanlarımızın işlerini aşkla yaptığı bir marka olmak iş anlayışımızın ve değerlerimizin temelini oluşturur.

2008`den bu yana belirli ilkeler ve etik değerler çerçevesinde oluşturduğumuz kurumsal kültür; müşteri talep ve ihtiyaçlarını her zaman hızlı çözmek, üretim ve tasarım kalitesinden ödün vermemek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini tam ve dünya standartlarında uygulamaktan oluşmaktadır.

Müşterilerimiz için Yeteneklerimiz

STRATEJİ GELİŞTİRME İVMESİ 90%
GELİR ARTIŞI 65%
DİJİTAL KAZANIM 80%

ARAMA TALEP ET

Perito Sizi Arasın

Dilediğiniz yazılım veya uygulama projesi için, Sanal santral hizmetleri için talepte bulunabilirsiniz. Biz sizi hemen ararız

BİR UZMANLA KONUŞUN

Perito İle Tanışın

Bizimle İletişime geçerek projelerimiz, çalışmalarımız, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Mustafa Kemal Cad. No:120 Kat:1 Daire:2 Bornova/İZMİR

HAKKIMIZDA